Tuplaa onnistumisen todennäköisyys ja säästä 14 % valmennusmaksuista sitoutumalla valmennuksen loppuajaksi.
HUOM! Edun viimeinen hyödyntämispäivä on 3.10.2021. Edun päättymiseen aikaa:
Sinulla on nyt kaksi vaihtoehtoa:
1 ) Jatkat valmennusta toistaiseksi voimassaolevalla sopimuksella hintaan 29 €/kk, jolloin sinun ei tarvitse tehdä nyt mitään.
2 ) Sitoudut Muutos-valmennukseen, jolloin hinta on 25 €/kk (11 kk) klikkaamalla alta löytyvää nappia ja saat kaikki yllä olevat edut:
USEIN KYSYTYT KYSYMYKSET
Mitä jos terveydellisistä syistä en voi käydä valmennusta, voiko valmennuksen keskeyttää?
Mikäli terveydelliset syyt estävät valmennuksen käymisen, voidaan valmennus lopettaa ja perua tulevat valmennusmaksut.
Jos haluan pitää valmennuksesta jossain vaiheessa taukoa?
Voit pitää valmennuksesta taukoa oman mielesi mukaan korkeintaan kuuden kuukauden ajan. Tänä aikana voit hyödyntää jo saamiasi materiaaleja ja olla mukana Muutos-heimossa. Tältä ajalta et saa laskua, vaan sopimusta siirretään tauon mukaisesti eteenpäin.
Miksi haluatte antaa tällaisen edun ja alennuksen?
Se, että sitoudut pidemmäksi aikaa (11 kuukautta) antaa meille luottamuksen siitä, että olet tosissasi mukana. Tällöin voimme hyvillä mielin paneutua sinun tilanteeseesi pitkäjänteisemmin ja tukea sinua koko matkasi ajan. Sen vuoksi tulemme myös vastaan hinnan osalta.
*Onnistumis-kampanjan sopimusehdot löydät täältä.